oryginalne dekoracje – parasolki

Autor: Monika Zmorkowska – Ślubna Pracownia Gorzów Wlkp.

Dziś o zwykłym (niezwykłym) przedmiocie jakim jest… parasol!

Pani parasolka występuje dosyć często w stylizacjach ślubnych, lecz rola jej ogranicza się najczęściej do ochrony Panny Młodej oraz gości przed kaprysami pogody lub jako efektowny dodatek podczas sesji ślubnej. Dlaczego nie pójść o krok dalej i nie stworzyć z tego wydawałoby się zwykłego przedmiotu głównej dekoracji weselnej? Zobaczcie jak pospolity parasol można niewielkim nakładem sił zmienić w dzieło sztuki:

1. Parasole można podwiesić pod sufitem w obiekcie, w którym odbywa się przyjęcie. Nie ma znaczenia czy powiesimy je rączka do dołu czy do góry. W każdej aranżacji wyglądają oryginalnie i zjawiskowo, a ostateczny efekt zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni.

2. Kolejnym sposobem na niebanalną dekorację to podwieszenie kilku parasoli w pęczkach lub gronach. Można wypełnić je kwiatami  lub podkreślić dekorację światłem. Będą wyglądać bajkowo!

3. Dzięki parasolom możemy z pomysłem zaaranżować drogę do ołtarza po której kroczy Para Młoda. W zależności od stylizacji ślubu dzięki parasolom może być kolorowo i radośnie lub romantycznie i nastrojowo jeśli dodamy świece. Parasolki sprawdzają się zwłaszcza jako ozdoba ślubów plenerowych. Kiedy  ustawimy je w ogrodzie  lub powiesimy na drzewie, zamienią zwyczajny krajobraz w niespotykany, bajkowy obraz.

My jesteśmy zachwyceni  niebanalnością i oryginalnością „parasolowych” ozdób . A wy?

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

4 Responses

  1. Genialne pomysły z tymi parasolkami. Moje ulubione to parasolki na drzewie i w stawiku przy fontannie!

  2. Kiedy dowiemy się, jaka następna osoba została zakwalifikowana do odbycia praktyk w Ślubnej Pracowni? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *