otuleni w biel cz. 2

Autor: Marzena Ramotowska – Ślubna Pracownia Warmia i Mazury

<<cz. 1

Białe różności

Pomysłów na „białe dekoracje” jest bez liku. Mogą to być np. zwisające białe, papierowe girlandy z błyszczącymi akcentami, szkiełkami lub wspomniane wcześniej tiulowe pompony, papierowe lampiony zaczepione pod sufitem. Do dekoracji stołów, bufetów można użyć kryształki, imitujące sopelki lodu. Takie akcenty mogą się również pojawić w bukiecie ślubnym, butonierkach czy w dekoracji pojazdu ślubnego. Pomyślmy również o souvenirach dla gości, np. w postaci białych, eleganckich pudełeczek z niewielkim, białym pomponikiem lub papierowym kwiatkiem, a w środku umieśćmy białe draże lub słodziutkie raffaello. Elementem, którego nie mogłoby również zabraknąć są świece i różnej wielkości lampioniki – koniecznie białe, które na pewno stworzą niepowtarzalny klimat sali weselnej. A białe napisy, np. „Forever together in love” lub inicjały pary młodej, dodadzą każdej dekoracji charakteru.

białe wesele3

Lekkość kwiecisto – białych dekoracji

Planując wesele z motywem bieli pomyślmy jakie kwiaty najpiękniej będą się komponowały w naszych dekoracjach. Wśród tych najczęściej spotykanych możemy wymienić: róże, goździki, lilie, tulipany, frezje, kalie, hortensje, eustomy i gipsówkę. Te trzy ostatnie pozycje są bezkonkurencyjne i pięknie komponują się w przeróżnych wariantach. A gipsówka dzięki swej lekkości i drobnej formie powoduje, że każda kompozycja jest delikatna i ciekawa. To prostota z dużą siłą wyrazu, którą lubi się inspirować coraz więcej par młodych. Oprócz kompozycji na stołach można z niej wyczarować piękne wianki czy girlandy, które możemy zawiesić na krzesła, ściany, filary i inne miejsca, które chcemy pięknie udekorować.

białe kwiaty wesele białe kwiaty ślub

Postaw na subtelność i elegancję

Reasumując, motyw bieli na naszym weselu to nie tylko elegancja i subtelność, ale także oryginalność, która zaintryguje na pewno każdą osobę na naszym weselu.

białe dekoracje  wesele Kilka naszych „białych wesel”:

Elegancka Biel

Melancholijna Klasyka

Pałacowy Szyk

Biel ze szczyptą błękitu

Miłość, ciepło i elegancja

Białe Motyle

Konwaliowe Szleństwo

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *