pokaz zdjęć z Santorini – relacja

Po powrocie z Santorini opisaliśmy na naszym blogu historię ślubu Marty i Michała. Jednak sam ślub to nie wszystko, co warte było pokazania. Santorini to wyspa, na której można zaleźć wiele pięknych, romantycznych zakątków. Nie udało im się jednak schować przez naszą fotografką :-). Tak więc poza wspaniałymi przeżyciami przywiozłyśmy ze sobą ponad 1500 zdjęć samych widoków.

Nie chcąc zachowywać zdjęć tych pięknych krajobrazów tylko dla siebie zorganizowaliśmy 18 listopada w Zatoce Sztuki w Sopocie pokaz zdjęć i filmów „Santorini jakiego nie znacie”. Właściciele lokalu udostępnili nam restaurację położoną na granicy plaży i parku w Sopocie, dokąd zaprosiłyśmy wszystkich chętnych poznania uroków wyspy Santorini.

Aby przybliżyć gościom nie tylko widoki ale również greckie smaki, szef kuchni w przystępnych cenach przygotował kilka dań kuchni greckiej. My zaś pokroiłyśmy pomarańcze i cytryny, które swoim zapachem przybliżały gorące klimaty.
Nasz pokaz odwiedziło ok 30 osób, choć musimy przyznać, że oczekiwałyśmy większego zainteresowania. Niemniej osoby, które przybyły świetnie się bawiły dzięki narracji pokazu wykonanej przez naszą opiekunkę turystyczną z World TCM, która w zabawny sposób potrafi godzinami opowiadać o Santorini.


Dziękujemy osobom, które przybyły na pokaz, zaś tym którzy nie przybyli powiemy tylko żałujcie.

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *