Praktyki dla Konsultantów ślubnych

Są dwie drogi, aby stać się konsultantem ślubnym:

1. założyć własną firmę,

2. szukać zatrudnienia na etacie.

Obie wymagają wielkiego zaangażowania i determinacji. Najlepiej swoją przygodę z branżą wedding plannerską rozpocząć od ukończenia szkolenia organizowanego przez firmy od lat działające na rynku. Jednak ukończenie szkolenia nie daje praktycznej wiedzy, czego się wystrzegać, jakich błędów nie popełniać. Nie daje również pełnego obrazu, jak ta praca w rzeczywistości wygląda. Bowiem słowa nie są w stanie opisać praktyki. Rozpoczynanie działalności gospodarczej bez takiej wiedzy może być bardzo ryzykowne. Jednocześnie zatrudnienie jako wedding planner i zdobycie praktyki w zawodnie jest obecnie trudne. Branża jest bardzo młoda, działają na niej głownie mikrofirmy, które nie mogą sobie pozwolić na zatrudnianie pracowników.

Ślubna Pracownia zawsze działała z misją. Naszym celem jest edukacja rynku i dbałość o najwyższy standard usług świadczonych przez konsultantów ślubnych. Dlatego z tak wielkim zaangażowaniem współtworzymy Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, organizujemy szkolenia oraz prowadzimy ślubnego bloga, na którym opisujemy najnowsze trendy i dobre praktyki. Otwierając się na zapotrzebowanie rynku, w wyniku wielu rozmów z uczestnikami naszych szkoleń i próśb telefonicznych oraz mailowych, uruchamiamy PROGRAM PRAKTYK. Chcemy aby młodzi konsultanci ślubni, wchodzący w rynek, byli w pełni świadomi odpowiedzialności swojego biznesu i wszelkich aspektów prowadzenia agencji ślubnej. Aby nie popełniali kosztownych błędów i gwarantowali klientom najwyższą jakość obsługi.

Raz na kwartał warszawski oddział Ślubnej Pracowni przyjmować będzie jedną, dwie osoby na bezpłatne praktyki, podczas których praktykanci będą uczestniczyć we wszystkich czynnościach firmy. W trakcie tych trzech miesięcy praktykanci:

  • nauczą się tworzyć kosztorysy dla klientów i oferty podwykonawców
  • będą uczestniczyć w negocjacjach z klientami i podwykonawcami
  • poznają zasady współpracy z klientami
  • przekonają się jak wygląda codzienna praca konsultanta ślubnego
  • wezmą udział w koordynacji ślubu i wesela (o ile w terminie praktyk przypadną realizacje).

Dodatkowo bezpłatnie odbędą szkolenie dla konsultantów ślubnych (standardowy koszt szkolenia to 1800 zł + 23% VAT) organizowane przez Ślubną Pracownię.

Po skończonych praktykach uczestnicy otrzymają certyfikat, poświadczający zdobytą podczas szkoleń wiedzę i praktyczne przygotowanie do pracy w zawodzie konsultanta ślubnego.

Więcej szczegółów na stronie http://konsultant.slubnapracownia.pl/

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *