Pudrowy róż i szarość – hitem 2017 roku!

Autor: Katarzyna Dziadosz – Ślubna Pracownia – Kraków

Nowy Rok to czas postanowień i zmian! Również w naszej Ślubnej Pracowni! W 2017 rok wchodzimy z nową energią i mnóstwem pomysłów, a wszystko to ubieramy w nowe kolory naszej marki;)
W tym roku w modzie i designie ma królować połączenie pudrowego różu i szarego. Idąc tym tropem zdecydowałyśmy, że nasza marka zmieni barwy właśnie na to najmodniejsze połączenie;)

Wszystko wskazuje, że pudrowy róż i szary „is the new black”. Światowi projektanci wzięli sobie tę dewizę mocno do serca. To połączenie królowało na wybiegach pokazów haute couture największych domów mody. Jednym z nich, który to wykorzystał był Chanel. Suknie i scenografia były naprawdę wyjątkowe i chyba nie pozostawiają miejsca na jakikolwiek komentarz;)

pudrow_roz_na_swiatowych_wybiegach Źródło: Chanel

Połączenie różu i szarego zainspirowało również Elie Saab, który wykorzystał te kolory do realizacji swojej najnowszej kolekcji. Nie sądzicie, że wiele jego projektów mogłoby stać się inspiracją dla przyszłych Panien Młodych?

pokaz_mody_w_kolorze_pudrowego_rozu Źródło: Eliesaab

Również na naszym rodzinnym podwórku widać wpływ światowych trendów.

Na Charytatywnej Gali Fundacji Mam Marzenie Małgorzata Kożuchowska wystąpiła w pudrowej sukni Macieja Zienia. Niedawno Ola Szwed założyła różową sukienkę Violi Piekut dodając do niej srebrne sandałki. Natomiast Magdalena Cielecka na Galę Orłów założyła w najmodniejszym w tym sezonie kolorze kombinezon. Trzeba przyznać, że wszystkie Panie prezentowały się zjawiskowo.

polskie_gwiazdy_w_kreacjach_w_pudrowym_rozu Źródło: Maciej Zień, party, jastrzabpost

Najnowsze trendy przejawiają się nie tylko w ubraniach, ale także w designie i przedmiotach codziennego użytku. Wydawać by się mogło, że pudrowy róż i szary znajdą zastosowanie jedynie w pokojach małych dziewczynek. Nic bardziej mylnego. Fotografie poniżej dowodzą, że te kolory świetnie sprawdzają się zarówno w kuchni, salonie, jak i łazience!

pudrowy_roz_i_szrosc_w_aranzacjach Źródło: bajkownetrzaladnydom

szarosc_w_aranzacjach Źródło: collagedesign

Pudrowy róż Źródło: homesquareprojektujemylazienkewyjatkowewnetrze

Jak widać pudrowy róż i szary królują zarówno na światowych wybiegach i naszych rodzimych galach. Kojarzą się z luksusem, ale również otaczają nas w codziennym życiu. Bez wątpienia są jednym z najmodniejszych połączeń, jakie będą nas inspirowały w 2017 roku!;)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

4 Responses

  1. Suknie ślubne w kolorze pudrowego różu królowały też teraz w roku 2018. Bardzo dobrze się przyjęły wśród grona Panien Młodych, ciekawe czy ten trend zostanie z nami jeszcze w 2019 😉

  2. Pudrowy to chyba najlepszy odcień różu. Delikatny, przyjemny dla oka, nie rażący jak prawdziwy, soczysty róż. Bardzo ładnie to wygląda.

  3. Jeśli chodzi o suknie ślubną to szarej bym nie wybrała ale jako dodatki, czemu nie ? polączenie tych kolorów świetnie się sprawdza 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *