relacja z Alternative Weddings

W sobotę 21 listopada 2009 roku, w Reducie Banku Polskiego odbyły się alternatywne „targi ślubne” zorganizowane przez Ślubną Pracownię. Na ALTERNATIVE WEDDINGS można było zobaczyć niezwykłą industrialną stylizację wesela i spotkać się z kilkudziesięcioma wystawcami.

Założeniem organizatorów (konsultanci ślubni ze Ślubnej Pracowni) było pokazanie najnowszych trendów w branży ślubnej i promocja nowoczesnego podejścia do organizacji wesel. Niezwykła, ponad 400 metrowa sala Reduty, została nietypowo zaaranżowana, z wykorzystaniem stylowych przedmiotów i mebli (Belldeco), dekoracji papierowych (Motifani), oryginalnych aranżacji kwiatowych (Fabrica de Pasjone) oraz światłem (Evetron).

zdjecia

Na połowie sali ustawione były cztery stoły, każdy nakryty w innym stylu (Modern Form). Wokół stały pasujące do konwencji stołu, designrskie krzesełka (Design 4 Rent). Na targach można było poznać również ofertę ręcznie robionych zaproszeń (Motifani), przeróżnych gadżetów weselnych (Fajne Wesele). Obejrzeć artystyczną biżuterię ślubną (Goshico) oraz przedyskutować ideę list prezentów (Modern Form).

alternative-weddings2

Odwiedzający mogli zapoznać się z ofertą weselną i noclegową Hotelu Le Regina, skosztować pysznych kanapek i wykwintnego szampana. Zwłaszcza dla panów, przed Redutą stały wyjątkowe samochody – Ferrari, Audi Q7, Porsche, Jaguar i Lincoln.

alternative-weddings-21

Podczas ALTERNATIVE WEDDINGS odbyło się kilka pokazów atrakcji m.in. pokaz rzeźbienia w lodzie w wykonaniu Krzysztofa Gaca i występ teatru ognia Kamate z wykorzystaniem światła UV i ledów.

aw_rafal1

Punktem kulminacyjnym targów był pokaz ekskluzywnych sukni ślubnych marki Fabio Gritti. Modelki na wybieg założyły biżuterię z firmy Goshico i buty od Arte di Roma.

aw_rafal

Na targach wszyscy odwiedzający zamiast ulotek otrzymywali katalog targowy, w którym znajdowały się kontakty do wszystkich wystawców m.in. fotografów, kamerzystów, stylistów, impresariatów muzycznych, salonów medycyny estetycznej i wielu innych.

Więcej szczegółów na www.alternativeweddings.pl

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *