relacja z Alternative Weddings

W sobotę 21 listopada 2009 roku, w Reducie Banku Polskiego odbyły się alternatywne „targi ślubne” zorganizowane przez Ślubną Pracownię. Na ALTERNATIVE WEDDINGS można było zobaczyć niezwykłą industrialną stylizację wesela i spotkać się z kilkudziesięcioma wystawcami.

Założeniem organizatorów (konsultanci ślubni ze Ślubnej Pracowni) było pokazanie najnowszych trendów w branży ślubnej i promocja nowoczesnego podejścia do organizacji wesel. Niezwykła, ponad 400 metrowa sala Reduty, została nietypowo zaaranżowana, z wykorzystaniem stylowych przedmiotów i mebli (Belldeco), dekoracji papierowych (Motifani), oryginalnych aranżacji kwiatowych (Fabrica de Pasjone) oraz światłem (Evetron).

zdjecia

Na połowie sali ustawione były cztery stoły, każdy nakryty w innym stylu (Modern Form). Wokół stały pasujące do konwencji stołu, designrskie krzesełka (Design 4 Rent). Na targach można było poznać również ofertę ręcznie robionych zaproszeń (Motifani), przeróżnych gadżetów weselnych (Fajne Wesele). Obejrzeć artystyczną biżuterię ślubną (Goshico) oraz przedyskutować ideę list prezentów (Modern Form).

alternative-weddings2

Odwiedzający mogli zapoznać się z ofertą weselną i noclegową Hotelu Le Regina, skosztować pysznych kanapek i wykwintnego szampana. Zwłaszcza dla panów, przed Redutą stały wyjątkowe samochody – Ferrari, Audi Q7, Porsche, Jaguar i Lincoln.

alternative-weddings-21

Podczas ALTERNATIVE WEDDINGS odbyło się kilka pokazów atrakcji m.in. pokaz rzeźbienia w lodzie w wykonaniu Krzysztofa Gaca i występ teatru ognia Kamate z wykorzystaniem światła UV i ledów.

aw_rafal1

Punktem kulminacyjnym targów był pokaz ekskluzywnych sukni ślubnych marki Fabio Gritti. Modelki na wybieg założyły biżuterię z firmy Goshico i buty od Arte di Roma.

aw_rafal

Na targach wszyscy odwiedzający zamiast ulotek otrzymywali katalog targowy, w którym znajdowały się kontakty do wszystkich wystawców m.in. fotografów, kamerzystów, stylistów, impresariatów muzycznych, salonów medycyny estetycznej i wielu innych.

Więcej szczegółów na www.alternativeweddings.pl

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *