sala na wesele – coś zupełnie innego

Autor: Ania Pietruszka – Ślubna Pracownia Trójmiasto

Często Młode Pary chciałyby aby ich wesele było zupełnie inne. Zależy Im aby wybrana przez nich sala weselna wyróżniała się spośród wszechobecnych eleganckich sal pałacyków, zamków czy chociażby sal hotelowych i niezliczonych ilości restauracji, w których można zorganizować swoje wesele.

Staramy się sprostać takim oczekiwaniom i stale poszukujemy nowych lokalizacji, które spełnią marzenia właśnie takich osób.

W organizowane przez nas wesela wkładamy wyobraźnie, polot i artystyczną duszę.

Nie ma żadnych ograniczeń, wystarczy trochę wyobraźni i rozejrzenia się po obiektach jakie znajdują się w mieście: hale fabryczne, magazyny, kościoły, muzea czy hole różnych obiektów mogą zamienić się w niepowtarzalne wyjątkowe miejsca weselne. Sami zobaczcie! Kolaże27 Kolaże28 lokale gdańsk lokale gdańsk1

Jeżeli nie udaje nam się znaleźć oczekiwanej sali to zawsze możemy zaproponować namiot ale może nie koniecznie tradycyjny bankietowy ale np. transparentny czy sferyczny, w którym dzięki zastosowanemu światłu, dekoracji czy wyświetlanym obrazom możemy przenieść gości w styl jakiego oczekują młodzi.

wesele namiot sferyczny Gdańsk transparentny namiot2

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *