słodkie szaleństwo – candy bary

Autor: Natalia Niwińska – Ślubna Pracownia Trójmiasto

Wszyscy kochamy słodycze. Wasi goście z pewnością też. Dlatego niewątpliwie ucieszą się, widząc bufet ze słodkościami na środku sali weselnej. Jest to wspaniały sposób na urozmaicenie Waszego przyjęcia, który goście na pewno docenią i na długo zapamiętają. Tak zwane ‘candy bary’ wzbudzają wiele entuzjazmu nie tylko wśród dzieci, ale również dorosłych. Może się wydawać, że jest to bardzo kosztowna i czasochłonna inwestycja, jednak nic bardziej mylnego. Wystarczy jeden stół, kilka pater, waz czy miseczek i zakupione w pobliskiej hurtowni słodycze. Oczywiście nie można również zapomnieć o odpowiednim udekorowaniu bufetu.

slodki bufet

Najważniejsze, by dekoracje słodkiego bufetu nawiązywały (kolorystycznie i tematycznie) do wybranego stylu wesela. Wtedy candy bar staje się nie tylko pyszną przekąską dla gości, ale również kluczowym elementem dekoracji sali weselnej. Można do tego celu użyć kwiatów, świeczek, zdjęć, wstążek, kokardek czy papierowych ozdób – co tylko przyjdzie Wam do głowy. Bardzo ważne jest też umieszczenie etykietek z nazwami słodkości. Karteczki zaprojektowane w tym samym stylu co winietki czy menu będą stanowiły piękną całość z resztą dekoracji.

candybar

Jakie słodycze wybrać? Najlepiej te, które sami uwielbiacie – jest to Wasz dzień i poprzez uwzględnienie ukochanych łakoci wesele to będzie jeszcze bardziej ‘Wasze’. Różne cukierki i lizaki można dostać w praktycznie każdym kolorze, więc nie powinno być problemów z kolorystycznym dopasowaniem się do dekoracji uroczystości. Mogą to być między innymi cukierki, żelki, ciasteczka, czekoladki, babeczki, lizaki, popcorn, orzeszki, świeże owoce, landrynki, mini tarty. Wystarczy podejść do większej cukierni czy działu ze słodyczami w supermarkecie, aby przekonać się, że możliwości są nieograniczone.

vintage stół słodkości Bardzo miłym gestem w stronę gości jest wyłożenie małych torebek czy pudełeczek, w których będą mogli zabrać część wybranych słodyczy ze sobą do domu. Wtedy pamiętajmy jednak o kupieniu trochę większej ilości słodkości. Koniecznie nie zapomnijcie również o szufelkach czy specjalnych łyżkach do nakładania słodyczy.

stół słodkości

Candy bar może stać się prawdziwym hitem na Waszym weselu.

love is sweet candy bar lizaki i słodkości kolorowy stół ze słodyczami

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *