street art wedding, czyli ślub w stylu street art

Autor: Paulina Kostanek – Ślubna Pracownia Warszawa i Radom

Wygląd i styl ślubów oraz przyjęć weselnych na przestrzeni wieków zmieniał się. Pozostały w nim stałe elementy, jednak Pary Młode stale szukają czegoś nowego, innego, czegoś co pokaże ich osobowość w Tym Wyjątkowym Dniu. Coraz też inne pokolenia podejmują decyzję o wspólnej drodze przez życie. Dziś mamy coś dla miłośników street art, czyli będzie muraLove :).

Zaproszenia

Na pierwszy rzut oka zasługuje ślubna papeteria, czyli zaproszenia ślubne, winietki, numerki stolików czy menu weselne. To sposób na zaciekawienie gości i przedsmak nietypowego wesela.

zaproszenia1 zaproszenia2
Źródło: pinterest.com, behance.net

Dodatki

Również strój oraz dodatki Państwa Młodych mogą nawiązywać do kultury street art. Mucha, buty, spinki, a nawet suknia z motywem graffiti to ciekawe propozycje.
dodatki
Źródło: pinterest.com, luulla.com, etsy.com, awceramics.co.uk, offbeatbride.com
suknia street art
Źródło: pinterest.com

Candy bar

Słodka propozycja dla łakomczuchów w stylu street art. Smaczny, a jednocześnie niezwykle dekoracyjny kącik.
candy bar
Źródło: pinterest.com, feteshop.com, rockandrollbride.com

Dekoracje ślubne – spray w roli głównej

W dekoracjach nie powinno zabraknąć charakterystycznych elementów tego stylu – farby, napisów, kolorów. Nie ma kwiatów, które jednoznacznie odpowiadają temu nurtowi, choć niekoniecznie muszą się pojawić. Samo tło, czy miejsce przyjęcia będzie wystarczająco stylowe.
dekoracje
Źródło: pinterest.com

Graffiti w tle

Sztukę street art można wykorzystać jako tło do ślubu plenerowego, które może zostać wykonane na zamówienie Państwa Młodych. W trakcie przyjęcia świetnie będzie spełniać rolę ścianki do zdjęć – fotobudki.
tło
Źródło: pinterest.com

Jeśli jednak jest to dla Ciebie zbyt odważna propozycja, może chociaż sesja ślubna z muralem w tle? Może warto uwiecznić na własnych zdjęciach ślubnych jakieś dzieło autorstwa Banksy’ego?
sesje zdjęciowe1
Źródło: pinterest.com

Muralowy tort

Tort to dość ważna propozycja w weselnym menu. Oprócz wspaniałego smaku liczy się jego wygląd, a ten jak widać może być uwieńczeniem przyjęcia w stylu street art.

torty
Źródło: pinterest.com, artofweddingpdx.com, sugarblisscakecompany.co.uk

Zabawy z puszką

Jeśli chcesz sprawić Gościom niepowtarzalną zabawę w trakcie trwania przyjęcia, zachęcamy do wypróbowania tworzenia wspólnej muralowej pamiątki. Bez obawy, są farby, które nie ubrudzą Gościom strojów.
zabawa weselna graffiti
Źródło: pinterest.com

Ślub czy wesele w stylu street art to bardzo ciekawa i jeszcze niezbyt popularna opcja w naszym kraju. Jest to propozycja nie tylko dla osób związanych z tym środowiskiem na co dzień, ale również dla miłośników tego rodzaju sztuki.

Inspiracje z sieci
ślub street art

streeta art wesele

dekoracje wesele street art

sesja ślubna street art

sesja ślubna mural

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym Pintereście.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

3 Responses

  1. Moim zdaniem ten typ dekoracji nie szybko się przyjmie w Polsce.
    Obecnie jednak królują trendy vintage, rustykalne – raczej stonowane, klasyczne, ale pięknie skomponowane.

    Styl street art bardziej pasuje mi do kultury amerykańskiej, u nas street art w dalszym ciągu bardziej kojarzy się z wandalizmem w postaci szpetnego grafitti, aniżeli ze sztuką.

    Pomimo tego pomysł jest bardzo ciekawy, a ten kto się odważy na jego realizacje, na pewno zostanie zapamiętany pośród gości 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *