„Szalone wesela to moja specjalność” – wywiad z Anną Pietruszką, współwłaścicielką sieci franczyzowej Ślubna Pracownia

W większości przypadków konsultantki ślubne to osoby młode, świetnie zorganizowane i bardzo energiczne. Znalezienie więc w tej grupie zawodowej przebojowej i młodej kobiety, nie stanowi większego problemu;)

Redaktorzy miesięcznika „ŚWIAT KOBIETY” postanowili jednak znaleźć w tej branży osobę, która, choć już nie najmłodsza wiekiem, to jednak dotrzymuje kroku młodym konsultantkom ślubnym, a często wręcz je wyprzedza….

Tak się złożyło, że mamy w naszej ekipie Ślubnej Pracownia taką właśnie osobę – Anię Pietruszkę i to właśnie ona stała się bohaterką przedstawianego dziś artykułu:)

wywiad-z-Anną-Pietruszką-w-świat-kobiety Gdy prawie 10 lat temu pojawiła się na rozmowie kwalifikacyjnej z Zuzą Kuczbajską (ówczesną właścicielką franczyzy), wprawiła ją w spore zakłopotanie. Pierwsze pytanie, które wówczas nasunęło się Zuzie to: „co ta starsza pani szuka w takiej dynamicznie rozwijającej się branży?”

Jak jednak później wspominała Zuza, po zaledwie kilkunastu minutach rozmowy, myślała już tylko o tym, aby nasza bohaterka była zainteresowana zaproponowanymi warunkami i została konsultantką Ślubnej Pracowni:)

Ania obecnie, nie tylko stoi na czele oddziału pomorskiego Ślubnej Pracowni, ale również wspólnie z Marzeną Ramotowską (oddział Warmia i Mazury), prowadzi naszą sieć franczyzową:)

Tym krótkim wstępem, chciałybyśmy wszystkich serdecznie zaprosić do lektury artykułu przedstawiającego sylwetkę Ani Pietruszki:)

szalone-wesela-wywiad-z-anną-pietruszką._jpg

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

7 Responses

 1. Formę i tematykę artykułu narzuca redaktor czasopisma, dlatego nie sposób było w artykule zawrzeć żadnych więcej treści:)
  Może w podjęciu decyzję o ewentualnym skorzystaniu z usług specjalisty pomogą nasze artykuły np:
  http://blog.slubnapracownia.pl/2016/05/co-zrobic-zanim-zdecydujesz-sie-na-tego-jedynego/
  http://blog.slubnapracownia.pl/2016/03/koordynacja-dnia-slubu-i-wesela/#comments
  oraz inne, gdzie opisujemy organizowane przez nas wesela, tam może Pani przeczytać np. opinie klientów. Serdecznie pozdrawiamy:)

 2. Własnie nie weim czy sama, mam wszytsko organizowac, czy pójśc do sepcjalisty, musze chyba więcej poczytac, czas mam, ale nie wiem czy udzwignę. Artykuł za bardzo nie pomógł. Ale oprawa swietna.

 3. Każdy może sprawdzić się w branży ślubnej, wiek jest mniej ważny od zapału i chęci do pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *