trendy 2012 – fryzury

Autor: Marta Hajduk – Ślubna Pracownia Warszawa

Wprawdzie jeszcze dużo czasu zostało do pierwszych prób fryzur tych z Was, które planują ślub w lato tego roku. Ale warto już teraz przeanalizować tendencje i zastanowić się, jaki styl fryzury będzie dla Was najodpowiedniejszy.

Analizując ogólne tendencje  i podpatrując n stylizacje z wybiegów mody, stworzyliśmy poniższe zestawienie:

Klasyczne koki

Jedną z modniejszych fryzur w sezonie 2012 będzie romantyczny kok. Takie upięcie pasuje kobietom o klasycznej urodzie. Kok pozwala również wyeksponować szyję, dekolt, twarz. Jeżeli zdecydujecie się na takie upięcie włosów to macie kilka możliwości:
– można związać kok mocno i udekorować go jakąś ładną ozdobą
– można zrobić kok w z luźnych loków.

Pod względem lokalizacji koka na głowie rozrózniamy koki upięte nisko, w stylu hiszpańskim i upięte wysoko, często kojarzone z amerykańskimi Pannami Młodymi.

Źródło: somethingborrowedandblue.com, fashiontrendseeker.com

Koki pasują do klasycznych sukienek. W takim uczesaniu dobrze będą się czuły Panny Młode, które mimo tak ważnego dnia w ich życiu nie chcą mocno się wyróżniać. Spinki, grzebienie, kwiaty będą wspaniałym dopełnieniem takiej fryzury.

Włosy rozpuszczone – zwiewne fryzurki vintage
Takie fryzury dobrze będą komponować się z lekkimi zwiewnymi sukienkami. Dodadzą lekkości i kobiecości każdej Pannie Młodej.

Żródło: www.lovehair.co.uk
Źródło: www.lovehair.co.uk
Źródło: www.onewed.com

Artystyczny nieład
Są to fryzury dla Pań które cenią sobie wygodę i elegancję, a czasem nawet ekstrawagancję. W tym przypadku moż a poszaleć z pasmami plecionymi, zawijanymi, częściowo podpiętymi, a częściowo luźnymi. Najważniejszy jest efekt – artystycznego romantycznego nieladu.

Źródło: www.stylisheve.com, www.lovehair.co.uk

 

A Wy na jaką fryzurę się skusicie?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *