trendy 2012 – kolory

Autor: Iwona Mikos – Ślubna Pracownia Lublin

Okres zimowy w branży ślubnej skłania do rozważań na temat różnych stylizacji, kolorów i trendów jakie były trendy w minionym sezonie, a także jakie będą najmodniejsze w tym nadchodzącym. W każdym sezonie obowiązuje troszkę inna kolorystyka, inne materiały, czy chociażby kwiaty. Pojawiają się również pewne nowinki rozrywkowe, które mają za zadanie wciąż i wciąż zaskakiwać gości.

Jednakże nie należy zapominać, że są pewne formy, które zdecydowanie można uznać za ponadczasowe, takie które na zawsze wpisały się do tradycji ślubno-weselnej. Do takich kolorów na pewno można zaliczyć biel, która jest ponadczasowa, piękna, uniwersalna i typowo ślubno-weselna.

W minionym sezonie mogliśmy obserwować dużo intensywnych i soczystych kolorów: fioletu, pomarańczu, czy też chabrowego. Oto Nasze realizacje, w tej kolorystyce, z tego roku:

Kilka innych realizacji podejrzanych na różnych światowych weselach sezonu 2011:

Żródło: www.flickr.com
Żródło: www.eventsbysarahelizabeth.com

Krążą pogłoski, że w nadchodzącym sezonie dominować będzie połączenie kolorów: turkusowego oraz złotego. Dosyć dostojne połączenie, niemalże szlacheckie :). A oto kilka propozycji w tej stylizacji:

Źródło: blogs.dexknows.com
Zródło: www.isabelmarchphotography.com
Źródło: www.vivianfeilerdesigns.com

Tutaj mamy troszkę mocniejszą wersje omawianej kolorystyki, złoto zahacza wręcz o seledyn:

Dla miłośniczek pięknych, kolorowych obcasów: turkusowa propozycja od Christian Louboutin 🙂

Żródło: www.weddingdressireland.com, www.ultimatebridalmag.com

A na zakończenie, jakoby na deser, coś słodkiego w najmodniejszych kolorach nadchodzącego sezonu, tj. TURKUSOWO-ZŁOTY TORT:

Żródło: weddings.theknot.com, letthemeatcakesdundas.blogspot.com

Taka mała rada: wszelkie trendy dopasowujcie do swoich preferencji, a modę interpretujcie na swój własny sposób tak żeby stylizacja przede wszystkim do Was pasowała, Wam się podobała oraz tworzyła niebanalną i konsekwentną całość.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *