trendy weselne 2013 cz. 2

Autor tekstu: Zuza Kuczbajska – Ślubna Pracownia Warszawa

Dekoracje

Prym będą wiodły kolory, zarówno te pastelowe jak i żywe, owocowe. Dodatkowo dekoracje z papieru, popularne za granicą od trzech sezonów, zdobędą serca nadwiślańskich Panien Młodych. Papierowe kule, ale również puszyste, wielokolorowe kwiaty. Wachlarze i wycinanki.

Wdzięczne wstążki (http://pinterest.com/pracownia01/colorful-wedding-ribbons/) coraz częściej będą powiewać przy krzesłach i jako dekoracja za plecami młodej pary. W siną dal powoli będzie odchodził styl glamour, a mocniej zadomowi się klimat eko i polny, rustykalny.

Słodki bufet (http://pinterest.com/pracownia01/candy-bar/) – pojawił się na wielu weselach w zeszłym sezonie. W 2013 roku będzie hitem. Mini przekąski, desery, torty, wszystko misternie ułożone na wyszukanych paterach i talerzach. Do tego niebanalna dekoracja tła i urocze karteczki z opisami słodkości.

 

Panna Młoda

Sukniami zawładnie detal (http://pinterest.com/pracownia01/wedding-dress/). Piękna koronka, aplikacja z kryształów. Transparentne elementy dekoracyjne zasłonią nagie plecy. Bowiem duże dekolty z tyłu kreacji podbiją serca przyszłych Panien Młodych.

Wiele dziewczyn, które zdecydują się na modne wesele, wplotą we włosy wianki (http://pinterest.com/pracownia01/hair-wreaths/). Taka ozdoba idealnie pasuje do wesela rustykalnego w stodole, albo garden party. Kwiaty potrafią niewiarygodnie podkreślić urodę Panny Młodej, co więcej, dobrze komponują się z welonem, więc nie będzie z niego trzeba rezygnować podczas uroczystości zaślubin.

 

To już koniec mojego przeglądu trendów na 2013 rok. A może Wy macie jakieś swoje typy, które pominęłam?

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *