Trendy Ślubne 2021

Rok 2020 był jednym z najtrudniejszych dla branży ślubnej. Nie ma wątpliwości, że pandemia koronawirusa wpłynie na trendy ślubne w 2021 roku. W tym artykule przedstawimy kluczowe trendy, na które zdecydowanie lepiej zwrócić uwagę, jeśli planujecie wesele w 2021 roku.

Wesele kameralne

Liczba takich wesel wzrośnie w 2021 roku. Dla jednych decyzja o zorganizowaniu małego wesela determinowana jest chęcią zaoszczędzenia pieniędzy, dla innych – bezpieczeństwem i dystansem.

Częściowo wynika to z ograniczonego budżetu, ale w większości przypadków powodem jest to, że Pary Młode chcą po prostu spędzić ważny dzień z bliskimi. Lockdown pomógł uświadomić wszystkim, co naprawdę ma znaczenie. A Pary będą zapraszać tylko tych, z kim chcą się podzielić swoim szczęściem w tym szczególnym dniu.

Źródło:greenweddingshoes ; cheekwood ; stylemepretty

Warto zauważyć, że nawet jeśli Para nie ma zbyt małego budżetu, mikro ślub może stać się idealną opcją. Wystarczy zainwestować więcej w piękne dekoracje, lokalizację, rozrywkę i jedzenie, aby wszystko było bez zarzutu. A także – wybór najlepszych i najbardziej profesjonalnych Wykonawców.

EKO – wesela

Wesela w stylu ekologicznym stają się coraz bardziej popularne! Ekologiczny ślub wymaga poszukiwania rozsądnych alternatyw dla dekoracji, które mogą szkodzić naturze. Mowa o przyjęciu bez plastiku, zamianie papierowych konfetti na konfetti z liści i płatków, zminimalizowaniu florystyki w postaci ściętych roślin i wykorzystaniu kwiatów w doniczkach.  

Źródło: dorisleslieblau

Dekoracje w stylu lat 70

Dekoratorzy radzą stosować wszelkiego rodzaju dodatki drewniane, wyroby z wikliny, różne rodzaje makramy. Dobrym dodatkiem będą stoły i rattanowe sofy. Szczególną uwagę należy zwrócić na wyjątkowy styl marokański. Wystrój z orientalnymi wzorami, miękkie dywany, oryginalne obrazy – wszystko to dopełni świąteczną atmosferę.

Źródło: greenweddingshoes

Emocje gości – ich nowe doświadczenie

Źródło: weddywood

Warto pomyśleć o interaktywnej rozrywce i fajnym pokazie barmańskim zamiast o standardowym barze. Biorąc pod uwagę interesy Gości, ich wiek oraz odosobnienie imprezy.

Żródło: unabodaoriginal 

Warianty są nieograniczone: od ulicznych artystów i muzyków po iluzjonistów i akrobatów.

Home Wedding – Why Not?

Decydując się na wesele w domu, nie musimy rezygnować z luksusu, prestiżu lub podwyższonego poziomu usług. Wręcz przeciwnie: to okazja do wykazania się kreatywnością – wystarczy kilka szczegółów i atmosfera na przyjęciu weselnym stanie się wyjątkowa. Wspólne zorganizowanie uroczystości w domu, w którym mamy tyle wspomnień, zapewnia niezapomniane przeżycie.

Źródło: unabodaoriginal

Śluby w dni powszednie

Innym trendem dyktowanym przez naszą rzeczywistość są śluby w dni powszednie. To nie tyle nowa tradycja, ile mądry wybór. Przecież wiele Par zostało zmuszonych do przełożenia wesela z 2020 roku, a pod tym względem popularne  sobotnie terminy już mogą być zarezerwowane. Wybierając wolne i nie najpopularniejsze terminy w kalendarzu restauracji i lokali, można liczyć na rabat lub przynajmniej brak dodatkowej opłaty związanej z dużą konkurencją wśród Par pragnących wziąć ślub w sobotę i niedzielę.

Wesela po raz kolejny w 2021 roku staną się symbolem rodzinnych tradycji. Eksperci z branży ślubnej przewidują, że tradycje będą decydującym czynnikiem w 2021 roku – od sukni ślubnych po nostalgiczne zapachy i tradycyjne przemówienia.

Źródło: junebugweddings

Pary, które były świadkami tego, co się dzieje w sezonie ślubnym 2020, uważnie planują uroczystość na 2021 rok. Niemniej jednak Eksperci Ślubni mają własne optymistyczne prognozy. Pary nadal zawierają związki małżeńskie, choć niewątpliwie organizacja wesel w najbliższej przyszłości nie będzie już taka sama jak wcześniej.

                                                                                                                            Pozdrawiamy Was gorąco!

#LetsMakeYourDream #SpełnimyTwojeMarzenia

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

3 Responses

  1. Miejmy nadzieję, że pandemia nie wróci i wszystko wróci w końcu do normy. Mimo wszystko teraz i tak wiele osób decyduje się na mniejsze wesela, bo chcą świętować w gronie rodziny i najbliższych znajomych. Pomysł na wesele w ekologicznym stylu to naprawdę świetny pomysł.

  2. Sytuacja gospodarcza i ekonomiczna zapewne także przyczyni się do popularności mniejszych i kameralnych wesel. Pomysł z ekologicznymi i naturalnymi weselami jest bardzo ciekawy i także bardzo na czasie.

  3. Ten rok to duży znak zapytania dla całej branży. Ciekawe, jak to się wszystko poukłada. Podobno 40% branży ślubnej już zwinęła żagle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *