truskawkowy zawrót głowy cz. 2

Autor: Ilona Krajczyńska – Ślubna Pracownia Warszawa

Truskawki w Milanówku, na widelczyku srebrnym drżące, o cichym zmierzchu sprzyjające
Związkowi dusz i ciał” – śpiewała Hanna Banaszak.

Wracając do elementów dekoracyjnych musimy pamiętać, że to kwiaty tworzą niepowtarzalny klimat, dlatego warto pamiętać o truskawkach w „roślinnych” dekoracjach miejsca, gdzie ma się odbyć przyjęcie weselne; oto kilka pomysłów:

Źródło: www.xarchiwum.pl

Truskawki w napojach, ciastach, torcie, fontanna czekoladowa z truskawkami… i truskawkowa fontanna 🙂

 

Źródło: www.utahbrideblog.com
Źródło: www.utahbrideblog.com

Nie sposób pominąć truskawkowych akcentów na zaproszeniach, winietkach, menu itp.:

 

Źródło: www.greenweddingshoes.com
Źródło: www.utahbrideblog.com

Wpadł mi jeszcze jeden ciekawy pomysł – mianowicie słodkie prezenty dla gości . Słoiczek pięknie udekorowanego dżemu truskawkowego, czy koszyczki z ciastem i truskawkami z pewnością ucieszą biesiadników:

Źródło: www.utahbrideblog.com

A może truskawkowa Para Młoda – jako miły dodatek na stole ze słodkościami, lub zapakowana jako prezent dla gości? Lub prawdziwy hit – goście często proszą o zdjęcia, film z wesela…. Zaczyna się „składowanie” kolejnych płyt… a gdyby tak swoje zdjęcia ofiarować najbliższym, wcale nie w albumie z truskawkowym nadrukiem tylko na ślicznym trusko-pendriv’ie :D?

Do całości mogę jeszcze dorzucić serwetki w truskawki, poduszeczki dla gości z wyszytymi truskawkami, chusteczki do ocierania łez w truskawki, jakąś truskawkową piosenkę na pierwszy taniec (np. cytowaną na początku)… a wesele mogłoby odbyć się w restauracji M.Gessler „Ale Gloria” – w której jest sporo truskawkowych motywów lub w miejscowości Truskaw…. Swoją drogą niedaleko Warszawy.

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *