w roli głównej – wstążka

Autor: Edyta Wenc i Szymon Wiese – Ślubna Pracownia Bydgoszcz

Artykuł ekspercki dla portalu: ABC Ślubu

Wstążki często przewijają się w ślubnych dekoracjach, co więcej, stają się coraz bardziej popularne już nie tylko jako element dekoracji, ale jako ich główna część.

Doskonale sprawdzają się przy coraz częstszych ślubach w plenerze. Powiewające na delikatnym wietrze dodają dekoracjom lekkości i świeżości. To kolejny motyw, który przy niewielkim wkładzie pracy i finansowym, udoskonali ślub i przyjęcie weselne. Mnogość kolorów i materiałów (satyna, organza, aksamit, a może po prostu papier?) sprawia, że każdy znajdzie rozwiązanie pasujące do jego stylu przyjęcia. Ogranicza was jedynie wasza wyobraźnia.

Można z nich zrobić „ściankę”, która ustawiona za parą młodą będzie stanowiła tło podczas zaślubin, lub ustawić ją jako swojego rodzaju kolorowe wejście, przez które para młoda musi się przedostać idąc do ołtarza.

Równie ciekawym pomysłem, który jednocześnie sprawi, że styl dekoracji będzie spójny, jest wykorzystanie takiego wstążkowego tła przy stole ze słodkościami. Kiedy wszystkie dekoracje współgrają ze sobą, nikt nie pozostanie obojętny.

Proste krzesła ozdobione powiewającymi paskami materiału pięknie prezentują się nie tylko na zdjęciach ;). Wstążeczki z nadrukowanymi Waszymi imionami i datą ślubu doskonale sprawdzą się jako ozdoba podziękowań dla gości.

Wstążki mogę być również wykorzystane jako dekoracja sukienek dziewczynek sypiących kwiatki przed parą młodą lub druhen.

 

PS w tym roku Ślubna Pracownia zorganizowała wesele „wstążkowe”.  Już wkrótce relacja i masa pięknych, inspirujących zdjęć. A teraz na zachętę:

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *