wesele płetwonurków – Hania i Paweł

Autor: Agnieszka Włodarska – Ślubna Pracownia Śląsk

Z Hanią i Pawłem spotkaliśmy się we wrześniu ubiegłego roku, gdy zapadła decyzja o wyborze miejsca przyjęcia. Pozostałe elementy organizacji były przed nami. Przyszłym Nowożeńcom zależało aby połączyć elegancję miejsca z luźniejszą stylizacją i atmosferą.

wesele na luzie
Jako że Hania i Paweł są fanami sportów wodnych, w szczególności nurkowania, pomysł aby wkomponować hobby w motyw przewodni wesela, przyjęli z dużym entuzjazmem. Morski, podwodny klimat i zielono niebieskie dekoracje okazały się strzałem w dziesiątkę na lipcowe, upalne przyjęcie.

wesele niebieskie dekoracje
Piękne bukiety na stołach w nowoczesnym stylu, umieszczone na wysokich cylindrach, z wodnymi roślinkami na dnie, sprawiały wrażenie unoszących się w powietrzu. Świece pływały w misach wypełnionych kolorową wodą i ciekawie odbijały światło. Kompozycja na stole Pary Młodej spływała z niego niczym kwiatowa fala.

wesele morskie dekoracje
Pierwszy taniec zaskoczył gości zarówno wykonaniem jak i oprawą – zasłonięte okna, niebieskie światło i dym spowijający parkiet, niczym taniec w chmurach a raczej w morskiej pianie 🙂 robiły wrażenie.
Menu również zawierało tematyczne elementy – śródziemnomorski bufet z potrawami z ryb i owocami morza cieszył się dużym zainteresowaniem. Przygotowaliśmy też fresh bar. Woda z miętą i limonką, szklane słoje z odświeżającymi cukierkami w kolorach przewodnich, słomki z chorągiewkami DIY dodawały świeżości i podkreślały klimat imprezy.

konsultant ślubny śląsk
W sąsiedniej sali zaaranżowaliśmy strefę relaksu – proste w formie kanapy i podświetlane stoliki pozwalały na chwilę odpoczynku z pysznym drinkiem w dłoni :). Mniej zmęczeni goście świetnie się bawili robiąc sesje w fotobudce. Pogoda pozwoliła także na atrakcję na świeżym powietrzu – pyszny tort podany w blasku świec umilił piękny wieczór wszystkim zaproszonym.
Zabawa, jak to na Śląsku, trwała do białego rana. Po udanej imprezie Nowożeńcy przesłali referencje:
„Serdecznie polecamy współpracę z Agnieszką Berek-Włodarską ze Ślubnej Pracowni Śląsk. Dzięki Jej profesjonalizmowi i wielkiemu zaangażowaniu w dzień naszego ślubu towarzyszyły nam tylko pozytywne emocje. Wszystkie kwestie organizacyjne zostały dopięte na ostatni guzik ze sporym wyprzedzeniem dlatego nie pozostawało nam nic innego jak cieszyć się i bawić z naszymi gośćmi.
Ogromne wsparcie i doświadczenie Agnieszki sprawiły, że długo oczekiwany lipcowy weekend nie tylko w naszej pamięci zapisał jako wydarzenie „jak z bajki”. Efekt końcowy perfekcyjnie rozłożonych w czasie przygotowań przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Bez wątpienia dzięki naszej niezastąpionej weeding planerce był to ślub naszych marzeń.
Zatem drodzy narzeczeni nie wahajcie się ani chwili dłużej – skorzystajcie z usług Ślubnej Pracowni, a na pewno nie będziecie żałować! Hania i Paweł”.

Haniu, Pawle, współpraca z Wami była czystą przyjemnością. Morza miłości i radości! 🙂

Oprawa florystyczna – Patykwia

Fotografie – PieczkoPietras Photography

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

3 Responses

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *