wesele w Etiudzie – relacja

W miniony weekend w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym „Etiuda” odbyły się dni otwarte dla osób szukających idealnego miejsca na przyjęcie weselne.

Oczywiście na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć Ślubnej Pracowni Lublin. Na swoim stoisku Iwona Mikos służyła gościom cennymi radami i sugestiami z obszaru organizacji wesela.

Na przybyłych gości czekała doświadczona obsługa, która oprowadzała po pięknych wnętrzach lokalu, które zostały przygotowane tak, jak wyglądają podczas uroczystości. Główna sala (konferencyjno-bankietowej), która może pomieścić do 300 osób przy stołach prostokątnych oraz do 220 przy okrągłych została podzielona na dwie części, przedzielone składanym parkietem. Jedna z nich przedstawiała opcje ze stołami okrągłymi, natomiast druga z prostokątnymi.

Jednakże największym zainteresowaniem cieszyła się górna sala restauracyjna (lustrzana), która posiada jedną ścianę całkowicie przeszkloną, co w połączeniu z aranżacją na styl staroangielski oraz gablotami z ekskluzywnymi winami tworzy niezwykle eleganckie i wytworne wnętrze. Wszystko to sprawiło, że dni otwarte pod hasłem „Wesele w Etiudzie” należy uznać na udane.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *