Złote rybki na szczęście

Autor: Renata Mazurek – Ślubna Pracownia Dolny Śląsk

rejs statkiem

Gorące lato jakie mieliśmy tego roku wszyscy pamiętamy. Czerwiec, żar leje się z nieba, a my przygotowujemy się do wielkiego dnia, Jej bohaterami jest cudowna para – Justyna i Sam.

Justyna i Sam Wrocław 2015

Godz.15.00 – Ślub w Ratuszu, później przyjęcie weselne w Hotelu Wodnik nad Odrą. Uroczystości w centrum Wrocławia. Na myśl o piątkowych korkach skóra cierpnie i budzą się obawy, czy nie utkniemy w nich na dobre. Młoda Para spod hotelu wyjeżdża w odstępach czasowych, każdy osobno. Goście autokarem przyjeżdżają na parking koło Opery. Trasa do Rynku niby nie daleka, ale po drodze wiele atrakcji – szczególnie dla obcokrajowców i trzeba zrobić sobie zdjęcia itd. Ale jest wesoło i wszyscy docierają do celu.

ślub wesele Wrocław

Po pięknej i wzruszającej ceremonii sprawnie wracamy do hotelu. Tradycyjne powitanie Nowożeńców chlebem i solą, później Ojciec Panny Młodej wita przybyłych Gości , a w szczególności zagranicznych.

detale dekoracje stołu
Czasem warto przełamywać standardy przyjęte na polskich weselach. Tak było też i tym razem. Obiad, przemowy, tort i … i rejs statkiem po Odrze.

wesele rejs po Odrze

A po powrocie do hotelu, Młodzi zaprezentowali swój pierwszy taniec . Wszyscy świetnie się bawili i z pewnością wesele Justyny i Sama wspominać będą „ach co to był za Ślub”.

wesele Wroclaw wedding planner

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

One Response

  1. Naprawdę świetne miejsce na organizowanie wesel i przyjęć. Jest tu bardzo pięknie, panuje miła atmosfera. Jest możliwość zorganizowania grilla w ogrodzie i wesela plenerowego. Pokoje również są bardzo piękne i wszechstronne. Plusem jest zlokalizowanie Pałacyku w pobliżu Warszawy. Pozdrawiam Pałacyk Otrębusy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *