inspiracja – tabliczki i kierunkowskazy…

… czyli jak spersonalizować miejsce wesela. Za granicą trend popularny od wielu lat. Oglądając reportaże na angielskich czy amerykańskich stronach oraz blogach co i rusz zobaczymy urokliwe kierunkowskazy i tabliczki, na których są imiona Pary Młodej, czasem same inicjały lub napis „Wedding”. Jest to oczywiście wygodny sposób, aby pokierować gości w odpowiednie miejsce, ale jednocześnie piękna dekoracja i pamiątka z wesela.

Zachęcamy Was do zastosowania takich elementów dekoracji. My w tym roku wyprodukowaliśmy wraz z naszymi dekoratorami tablice na kilka naszych wesel. I planujemy powtórzyć to przy kolejnych realizacjach. Każda w innej formie, nawiązując do stylistyki przyjęcia.

 

W naszej ofercie znajdziecie również tabliczki bardziej retro bądź vintage.

Niech Wasi goście zapamiętają salę weselną jako Waszą, oznaczoną Waszymi imionami, a nie anonimowe miejsce, które co tydzień wyprawia prawie takie same wesele.

 

4 komentarzy
 1. Pingback: blog ślubno-weselny – Ślubna Pracownia – wesele z pomysłem » inspiracja – inicjały

 2. Magdo,
  Takimi rzeczami przeważnie zajmują się osoby robiące zaproszenia lub dekoratorzy. Jeśli organizujesz wesele w mieście, gdzie działają nasi konsultanci, odezwij się do przedstawiciela. Dostaniesz konkretne namiary. Nasz zasięg znajdziesz na http://www.slubnapracownia.pl.

  Pozdrawiam,
  Zuza

 3. Świetny pomysł, dobrze, że ktoś u nas też wie co dodaje uroków. I oczywiście musi być do tego odpowiednie miejsce 🙂
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *