konkurs – darmowa lekcja tańca!

Wracając do tematu tańca Ślubna Pracownia Kraków w raz ze studiem tańca Arthura Murraya przygotowała specjalny prezent. Jest to 5 zaproszeń na darmową indywidualną lekcję tańca oraz nieodpłatny dowolny zabieg odnowy biologicznej.

Zaproszenie może być wykorzystane przez jedną osobę lub parę. Aby je odebrać wystarczy zadzwonić do Ślubnej Pracowni Kraków (tel. 530-750-735) oraz polubić ją na Facebooku. Zaproszenia czekają na pięć pierwszych osób. O ilości pozostałych zaproszeń będziemy informować na FB Ślubnej Pracowni Kraków.

Szkoła Tańca Arthura Murraya to stuletnia tradycja i miliony zadowolonych kursantów. Szkoła w Krakowie to pierwsza tego typu w Polsce objęta patronatem przez Iwonę Pavlovic. Technika tańca opiera się na nauce podstawowych kroków, które później łączone są w różny sposób w różnym rytmie i tempie w całość. Każdy z Was na pewno oglądał „Zapach kobiety”. „Dirty Dancing”, „Gorączka sobotniej nocy” ale nie każdy wie, że pokazy tancerzy to efekt pracy ze szkołą tańca Murraya. Oparta na indywidualnym systemie tanecznych kroków nauczy tańczyć każdego. Ale nie odkładajcie nauki pierwszego tańca na ostatnią chwilę!
Więcej informacji na temat szkoły i jej metod: WWW.ArthurMurray.pl

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *