podróż poślubna – z nami ciekawiej i taniej

Autor: Anna Boroń – Ślubna Pracownia Kraków

Pewnie każdy z nas ma przed oczami scenę: młoda para wybiega z kościoła, wsiada do samochodu i machając na pożegnanie odjeżdża. Jeszcze chwilę słychać pobrzękujące puszki aż w końcu auto z napisem „Just Married” znika za zakrętem. Młodzi odjeżdżają w swoją podróż poślubną.

Ten zwyczaj znamy z amerykańskich filmów. Najczęściej jednak nowożeńcy w podróż poślubną wyjeżdżają po zakończonym weselu, poprawinach itp. Nieważne jednak kiedy to nastąpi, ważne aby to były niezapomniane chwile. Po pierwsze przyda się młodej parze odpoczynek po stresujących miesiącach przygotowań, ale przede wszystkim ważne są piękne wspomnienia, które osłodzą późniejsze cięższe chwile o ile takie nadejdą. Nazwa miesiąca miodowego pochodzi od miodu pitnego, który podawany był młodej parze na weselu jako symbol słodyczy nocy poślubnej zaś alkohol w nim zawarty miał ich pozytywnie usposobić do przyszłych wydarzeń.

Jak przygotować się do tego szczególnego wydarzenia? Na pewno zależy to od filozofii życiowej. Osoby, które uwielbiają przygodę, spakują się do plecaka i wyruszą w swoją wielką przygodę autostopem. Te osoby nawet nie zerkną do naszego poradnika. Nasza propozycja skierowana jest więc do Młodych, którzy chcą spędzić swój wymarzony miesiąc miodowy bez niemiłych niespodzianek, w apartamencie przygotowanym wyłącznie dla nich, z atrakcjami dla nowożeńców jak romantyczna kolacja, pięknie przystrojony pokój, opieka indywidualnego pilota, możliwość sesji fotograficznej.

Ślubna Pracownia Kraków i biuro turystyczne Soul Adventure przygotowały specjalną ofertę dla nowożeńców aby zarówno ich wesele jak i późniejsza podróż poślubna przebiegała bez zakłóceń. W skład pakietu wchodzi organizacja wesela i ślubu oraz tygodniowy pobyt w atrakcyjnych lokalizacjach.

Chcemy Państwa zaprosić do miejsc, które nie kojarzą się z typowymi miastami dla zakochanych ani też nie będą to miejsca tradycyjnych wyjazdów Polaków.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *