ślub w Euro?

Autor: Edyta Wenc i Szymon Wiese – Ślubna Pracownia Bydgoszcz

Ślub w Euro?

Tak! I nie mamy tu bynajmniej na myśli waluty. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej zbliżają się nieuchronnie. Codziennie jesteśmy zalewani informacjami na ten temat czy tego chcemy, czy nie. Tak więc, jeśli nie możemy się od czegoś uwolnić to zaakceptujmy to.
Dzisiaj mamy propozycję dla par, dla których piłka nożna jest czymś więcej niż tylko sportem, ale i dla tych którzy nie boją się odważnych stylizacji i stawiają na oryginalność.

Panie często narzekają, że ich mężczyźni poświęcają piłce nożnej zbyt dużo czasu, jednak dzięki takiej stylizacji może się przekonają, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Piłka nożna to bardzo wdzięczny temat wesela. Tak naprawdę każdy piłkarski gadżet może być przydatny przy stylizacji waszego przyjęcia.

Zaproszenia dla gości mogą być stworzone na wzór biletów na mecz, żółte i czerwone kartki mogą na przemiennie stanowić winietki dla gości, Wasz parkiet może stać się jednym wielkim boiskiem, z zieloną wykładziną i białymi liniami, a wodzirej może wcielić się w rolę sędziego spotkania ;). Serwetki w słynne footballówki ? Żaden problem!

Jeśli całkowicie chcielibyście pozostać w klimacie piłki nożnej, to bardzo duże pole do popisu będzie miał Wasz fotograf podczas sesji ślubnej. Tutaj wszystko zależy od pomysłowości. Można urządzić sesję na stadionie klubu, którego jesteście fanami, bądź na samej płycie boiska i trybunach.

Tort będzie uwieńczeniem wszystkich szczegółów, dlatego warto mu poświęcić więcej uwagi. Jest z czego wybierać. Cukiernie często wykonują wymyślne torty na specjalne zamówienia klientów, a efekt jest olśniewający.

Temat piłki nożnej pozostanie w pamięci gości na długo, również dzięki pamiątkom przygotowanym specjalnie dla nich. Może to być krótki teledysk z rozgrywek Panna Młoda vs. Pan Młody ;).

Tak zorganizowane wesele pozwoli Wam, drogie Panie zrozumieć męską miłość do piłki nożnej. W końcu gracie w tej samej drużynie ;).

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *