Z tolerancją Ci do twarzy| Kampania w oparciu o ideę tolerancji i równości

Tolerancja – uczucie, które powinien znać każdy!

Już prawie 3 miesiące minęły od sesji: „Z tolerancją Ci do twarzy”, którą zorganizowałyśmy w przepięknym miejscu, jakim jest Cicha 23…sesję w oparciu o ideę tolerancji i równości.
Nasze przedsięwzięcie miało ukazać otwartość na drugiego Człowieka, bez względu na jego rasę, orientację czy ilość tatuaży…również w świecie ślubów i wesel.

Idea tolerancji i równości
Fot. Paweł Sarota Photographer

My, Weddnig Plannerki,  mamy jeden zasadniczy cel – pomóc Parze Młodej w tym wyjątkowym dniu. Sesja miała na celu pokazać piękno jakim jest ślub, nie tylko w tradycyjnej jego odsłonie. Miała głównie przekazać wartość, jaką jest idea TOLERANCJI I RÓWNOŚCI.

Miejsce niczym z Toskanii

3 sierpnia przenieśliśmy się do miejsca przypominającego ciepłą Toskanię. Głównym miejscem w jakim się znaleźliśmy była porośnięta bluszczem i zbudowana z cegły konstrukcja, która bardziej przypominała włoskie budowle, niż Cichą 23 w podwarszawskich Markach.

Sceneria przypominała nam film Agnieszki Holland ,,Tajemniczy ogród’’ – jest tu bajkowo, dookoła posesji znajdują się niezapomniane obrazy jakie stworzyła matka natura…idealne pod kątem wartości, która jest tak głęboko zakorzeniona w naszych sercach – idei tolerancji.

Idea tolerancji i równości Fot. Paweł Sarota Photographer

Czym jest tolerancja?

Tolerancja…słowo to zawiera w sobie miłość do innych ludzi, do inności i światów jakie mogą nam zaproponować inni mieszkańcy naszej planety. Najważniejsze, aby kochać ludzi takich, jakimi są.

Jak napisał Rumi, najwybitniejszy poeta suficki:

Słuchaj uszami tolerancji. Patrz oczami współczucia. Mów językiem miłości’’

Mieszkańcy naszej planety zostali wystawieni na próbę, która trwa do dziś…Pandemia otworzyła nam oczy na aspekty, których wcześniej mało kto zauważał, ponieważ w pełni byliśmy pochłonięci codziennością.

A tymczasem, nieustannie…spotykamy na swojej drodze ludzi, którzy są niesamowitymi obrazami. Ale, żeby je dostrzec trzeba uważnie słuchać ,,uszami tolerancji’…uszami, które powinny być czujne na krzywdę drugiego Człowieka, na walkę z dyskryminacją.

Idea tolerancji i równości
Fot. Paweł Sarota Photographer

Nasze uszy są wyczulone na tolerancję, zrozumienie drugiego Człowieka i niekategoryzowanie ludzi!
Bez względu na to, kim jesteśmy, jaki zawód wykonujemy na co dzień, nie powinniśmy dzielić ludzi na „lepszych i gorszych”. Pamiętajmy, piękno jest w nas…często to, co jest wewnątrz, bywa bardziej intrygujące i niezwykłe niż powłoka zewnętrzna.

Idea tolerancji i równości
Fot. Paweł Sarota Photographer

Nietolerancja rodzi się ze strachu, który jest silnym uczuciem przysłaniającym inne ważne elementy życia…tak, jak, np. MIŁOŚĆ!

Miłość jest to uczucie, do którego każdy powinien mieć prawo, nie ma tu miejsca na brak akceptacji. To, co podpowiada serce powinno być dla nas głównym głosem. Głosem, który często jest przykrywany przez umysł, a przecież serca nie da się oszukać…

Idea tolerancji i równości
Fot. Paweł Sarota Photographer

Jak śpiewa zespół Mikromusic: ,,Coś dziwnego wisi w powietrzu…mamo moja kochana. Coś słodkiego, coś nie gorzkiego, to jest chyba miłość’’.

Bo miłość przychodzi niespodziewanie i jest najpiękniejszym z uczuć. Nie zapominajmy nigdy o tym!

Idea tolerancji i równości Fot. Paweł Sarota Photographer

Sesja „Z tolerancją Ci do twarzy” – nasze wsparcie:

Organizacja: Ślubna Pracownia
Lokalizacja: Cicha 23
Fotograf: Pawel Sarota Photographer
Video: ANPRO Studio
Modelki/Modele:
@Lallaissa Maiga @Sharlene Mupita @Jagoda Kolanus @Irina Markova @Madeleine Ho Queertango – Dawid Belach & Tomasz Sępowicz
Suknie: Suknie Boho
Buty: Ksis wedding shoes
Biżuteria: White Jasmine
Wianki: ClipsMe
Dekoracje: BURZA DEKOR
Kwiaty: Lovegarden
Papeteria: Pracownia na 2 piętrze. Zaproszenia ślubne
Ciastka: Babka i ciacho
Makijaż: Kondratowicz Makeup i Aleksandra Szczepanek MakeUp
Fryzury: Fryzjerstwo Ametyst i Stylizacja Fryzur Makijaże / Hair Stylist Make Up ART
Wsparcie: Róża Herikian i Łukasz Kwiliński

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *