pawie oczko

Autor: Edyta Wenc i Szymon Wiese – Ślubna Pracownia Bydgoszcz

Jeśli szukasz tematu na ślub i wesele, a przy okazji chcesz mieć do dyspozycji szeroką gamę kolorystyczną, z którą będziesz mogła „zaszaleć” proponujemy i polecamy pawie piórko. Elegancki, szykowny i nowoczesny element sprawdzi się w każdym wnętrzu lokalu jaki wybierzecie.
Temat bardzo wdzięczny na wiosenno-letnie uroczystości, który ma nieskończenie wiele możliwości i rozwiązań. Barwy? Śliwka, błękity, zielenie, złoto…


Wykorzystać można zarówno pawie pióro, jak i postać całego, dostojnego pawia.

Żródło: www.shaadimagic.com

Temat pawiego pióra jest bardzo trafiony również wtedy, kiedy chcecie dużo rzeczy wykonać samodzielnie. Ozdobienie zaproszeń, winietek czy menu pewnie zajmie trochę czasu, ale efekt i serce, które włożycie w tę pracę będzie nie do przecenienia.

Można również zamówić gotowe wzory papeterii z pawiem w tle.

Jeśli zdecydujecie się na bardziej klasyczne zaproszenia, możecie pokusić się chociaż o jakieś drobne pawie nawiązanie. Np. znaczek pocztowy.

Źródło: www.zazzle.com

Nawet zastawa może zawierać motyw pawiego pióra! Artystycznie uzdolniona przyjaciółka lub kuzynka na pewno udźwignie ciężar ozdobienia prostej porcelanowej zastawy, kolorowym pawim oczkiem.

Słodkie pawie pyszności. Z takich muffinek i cake pops można stworzyć stylowy słodki bufet.

Tort weselny z pawim oczkiem, czy z panem pawiem?

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

2 Responses

  1. Tak, to prawda, dzięki wieluy kolorom można pawie pióro dopasować właściwie do wszystkiego. Pawie piórko to wierny motyw, który nie wymaga wielkiej odwagi od stosujących 😉

  2. Uwielbiam ten motyw, głównie za bogactwo kolorystyczne w każdym piórku, dzięki czemu można połączyć kilka kolorów- na motyw przewodni nadaje się idealnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *