relacja z After Wedding Party 06.02.2010r.

Pierwszy bal After Wedding Party w tym roku już za nami! 6 lutego 2010 w Hotelu Polonia Palace 100 osób w strojach ślubnych bawiło na tej niebanalnej imprezie karnawałowej. Było bardzo efektownie i intensywnie. Wszyscy bawili się doskonale, humory dopisywały i widać było, DJ zapewnił bardzo imprezową muzykę, a wodzirej poprowadził konkursy, po których niektórzy musieli ocierać łzy po zbyt dużej dawce śmiechu. Szczególnie konkurs taneczny wzbudził duże emocje. Uczestnicy balu wykazali się dużą spontanicznością i poczuciem humoru, za co zostali nagrodzeni atrakcyjnymi prezentami.

Jak na prawdziwym balu, tak i tu nie zabrakło poloneza. Rozpoczęto nim imprezę przechodząc z lobby hotelowego do sali Ludwikowskiej, co wzbudziło ogromne zainteresowanie i poruszenie gości, w szczególności działaczy UEFA, którzy nocowali tego dnia w hotelu. Stroje, piękne panie, atmosfera i bajkowa sceneria robiły duże, a przede wszystkim przesympatyczne wrażenie.

Impreza zakończyła się po godzinie 4 rano, kiedy spora grupa najwytrwalszych gości żegnała się z organizatorami słowami „Do zobaczenia za rok!”. Wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji bawić się na After Wedding Party, a nie chcą czekać do przyszłego roku, zapraszamy już za 3 dni, na drugą w tym roku imprezę, która romantycznie wpisuje się nie tylko w karnawał, ale i Walentynkowy weekend. Rejestracja na www.afterweddingparty.pl. Zapraszamy! Są jeszcze wolne miejsca!

Media o AWP:
Zapraszamy do obejrzenia relacji po imprezie, jaka została wyemitowana w programie „Pytanie na śniadanie” TVP2 09.02.2010.
O imprezie pisała również Stołeczna Gazeta Wyborcza (Reaktywacja muchy Katarzyna Przybysz, 06.02.2010),
i Rzeczpospolita (Za Tobą pójdę jak na bal, Mariusz Goss, 09.02.2010).

Relację na żywo z balu zamieścił również zaprzyjaźniony z nami Blog Ślubny Wedding Sisters.

Informacja o After Wedding Party pojawiła się również w TVN Warszawa „Rytm Miasta” 01.02.2010. Zapraszamy również do oglądania programu TVN Uwaga – Kulisy Sławy 14 lutego 2010 (ok. godziny 19.45)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

3 Responses

  1. Cześć Zuza, przyprowadził mnie do Ciebie dziś ślad w statystykach 🙂
    pozdrowienia od zaprzyjaźnionego bloga 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *